PDFTemplate (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Variable
da: Variabel

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: settings
da: indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Filename
da: Filnavn

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: API key
da: API-nøgle

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Templates
da: Skabeloner

en: Machine name
da: Internt navn

en: Template file
da: Skabelonfil

en: Template settings
da: Skabelonindstillinger
