PDFTemplate (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: File
es: Archivo

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: settings
es: configuración

en: Save
es: Guardar

en: Download PDF
es: Descargar PDF

en: Path
es: Ruta

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Text
es: Texto

en: Variable name
es: Nombre de la variable

en: N/A
es: N/D

en: Delete template
es: Eliminar plantilla

en: API key
es: Clave del API

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Templates
es: Plantillas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Template file
es: Archivo de plantilla

en: No file was uploaded.
es: No se subió archivo al servidor.

en: Private file directory
es: Directorio de archivos privados
