PDFTemplate (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: settings
eu: ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Text
eu: Testua

en: Are you sure?
eu: zihur zaude?

en: Machine name
eu: Makinaren izena
