PDFTemplate (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Variable
gl: Variábel

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Save
gl: Gardar

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Text
gl: Texto

en: N/A
gl: N/D

en: Machine name
gl: Nome de sistema
