PDFTemplate (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Text
hi: लेख

en: N/A
hi: एन / ए

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Are you sure?
hi: क्या आपको यकीन है?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
