PDFTemplate (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Variable
hu: Változó

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Download PDF
hu: PDF letöltése

en: Path
hu: Útvonal

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Text
hu: Szöveg

en: Variable name
hu: Változónév

en: N/A
hu: Nincs adat

en: API key
hu: API kulcs

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: Templates
hu: Sablonok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Template file
hu: Sablonfájl

en: No file was uploaded.
hu: Nem történt fájlfeltöltés.

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Private file directory
hu: Rejtett fájlok könyvtára
