PDFTemplate (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Variable
id: Variabel

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: settings
id: pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Filename
id: Nama berkas

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Text
id: Teks

en: Variable name
id: Nama variabel

en: N/A
id: T/T

en: API key
id: Kunci API

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: Templates
id: Templat

en: Machine name
id: Nama mesin
