PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი
