PDFTemplate (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
