PDFTemplate (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: N/A
lv: N/P

en: Delete template
lv: Dzēst veidni

en: API key
lv: API atslēga

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
