PDFTemplate (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
