PDFTemplate (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Text
mr: अक्षर
