PDFTemplate (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်
