PDFTemplate (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: settings
nl: instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Variable name
nl: Variabelenaam

en: N/A
nl: n.v.t.

en: API key
nl: API-sleutel

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Template file
nl: Template-bestand

en: Private file directory
nl: Privé bestandsmap
