PDFTemplate (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Variable
oc: Variabla

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Text
oc: Tèxte

en: Variable name
oc: Nom de la variabla

en: API key
oc: Clau API

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?

en: Machine name
oc: Nom sistèma
