PDFTemplate (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Variable
pl: Zmienna

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Text
pl: Tekst

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: N/A
pl: niedostępne

en: API key
pl: Klucz API

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Templates
pl: Szablony

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Template file
pl: Plik z szablonem

en: Destination folder
pl: Katalog docelowy

en: Private file directory
pl: Katalog plików prywatnych
