PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Variable
ps: بدلیده

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Text
ps: متن
