PDFTemplate (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: File
pt: Ficheiro

en: Edit
pt: Editar

en: Variable
pt: Variável

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: settings
pt: configurações

en: Save
pt: Guardar

en: Download PDF
pt: Descarregar PDF

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Text
pt: Texto

en: N/A
pt: N/D

en: Delete template
pt: Eliminar modelo

en: API key
pt: Chave API

en: Are you sure?
pt: Tem a certeza?

en: Templates
pt: Modelos

en: Machine name
pt: Nome de máquina
