PDFTemplate (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta
