PDFTemplate (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති
