PDFTemplate (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni
