PDFTemplate (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: N/A
te: వర్తించదు
