PDFTemplate (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Text
th: ข้อความ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Are you sure?
th: คุณแน่ใจหรือ ?

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
