PDFTemplate (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Variable
tr: Değişken

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: settings
tr: ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: Path
tr: Yol

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Text
tr: Metin

en: Variable name
tr: Değişken adı

en: Delete template
tr: Şablonu sil

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Private file directory
tr: Özel dosya dizini
