PDFTemplate (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Variable
uk: Змінна

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: settings
uk: налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Text
uk: Текст

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: N/A
uk: Н/Д

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: API key
uk: Ключ API

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Templates
uk: Шаблони

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Template file
uk: Файл шаблону

en: No file was uploaded.
uk: Жодного файла не було відвантажено.

en: Add variable
uk: Додати змінну

en: Private file directory
uk: Каталог приватних файлів
