PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن
