PDFTemplate (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: Variable
vi: Biến

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: settings
vi: các thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Text
vi: Văn bản

en: API key
vi: khóa API

en: Are you sure?
vi: Bạn chắc chưa?

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Destination folder
vi: Thư mục đích
