PDFTemplate (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad
