PDFTemplate (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ
