PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Text
ast: Testu

en: N/A
ast: N/D
