PDFTemplate (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Variable
be: Зменная

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: settings
be: налады

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Text
be: Тэкст

en: N/A
be: Не даступна

en: Machine name
be: Машынная назва
