PDFTemplate (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
