PDFTemplate (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst
