PDFTemplate (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Variable
cs: Proměnná

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Machine name
cs: Strojový název
