PDFTemplate (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: Variable
cy: Newidiol

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: settings
cy: gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Text
cy: Testun
