PDFTemplate (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Text
el: Κείμενο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
