PDFTemplate (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Variable
eo: Variablo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto
