PDFTemplate (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Save
et: Salvesta

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Text
et: Tekst

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: N/A
et: Puudub

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
