PDFTemplate (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: Path
fi: Polku

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Text
fi: Teksti

en: Variable name
fi: Muuttujan nimi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Are you sure?
fi: Oletko varma?

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Template settings
fi: Templaten asetukset

en: Error: @error
fi: Virhe: @error
