PDFTemplate (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: settings
fr: paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Download PDF
fr: Télécharger le PDF

en: Path
fr: Chemin

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Text
fr: Texte

en: Variable name
fr: Nom de la variable

en: Delete template
fr: Supprimer le gabarit

en: API key
fr: Clé d'API

en: Are you sure?
fr: Êtes-vous certain(e) ?

en: Templates
fr: Modèles

en: Machine name
fr: Nom système

en: Template file
fr: Fichier de gabarit

en: No file was uploaded.
fr: Aucun fichier n'a été transféré.

en: Template settings
fr: Paramètres du gabarit

en: Error: @error
fr: Erreur : @error

en: Private file directory
fr: Répertoire de fichiers privés
