PDFTemplate (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Text
gu: લખાણ

en: Are you sure?
gu: શું તમને ખાતરી છે?
