PDFTemplate (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Variable
he: משתנה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Text
he: טקסט

en: N/A
he: -ללא-

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Machine name
he: שם מכונה
