PDFTemplate (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Text
hr: Tekst

en: N/A
hr: N/D

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Template settings
hr: Postavke predloška
