PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filename
ht: Non fichye
