PDFTemplate (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
