PDFTemplate (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Variable
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: settings
is: stillingar

en: Save
is: Vista

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: Path
is: Slóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Text
is: Texti

en: Variable name
is: Nafn breytu

en: N/A
is: Á ekki við
