PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: Variable
ja: 変数

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Download PDF
ja: PDFをダウンロード

en: Path
ja: パス

en: Filename
ja: ファイル名

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Text
ja: テキスト

en: Variable name
ja: 変数名

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: Templates
ja: テンプレート

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Template file
ja: テンプレートファイル

en: No file was uploaded.
ja: ファイルがアップロードされませんでした。

en: Private file directory
ja: プライベート・ファイル・ディレクトリー
