PDFTemplate (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Variable
jv: Variabel

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: settings
jv: setelan

en: Save
jv: Simpen

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Text
jv: Teks

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
