PDFTemplate (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Variable
kk: Мәң

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст
