PDFTemplate (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Variable
km: អថេរ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
